Hoş Geldiniz!
+90 212 291 45 30
info@cindennegelsin.com

HAKKIMIZDA

2002 Yılından bu yana Çin ile ilgili bir çok faaliyette bulunan kurumumuz bu güne kadar yüzlerce işadamımızı Çin’e götürmüş bir kurumdur. Türkiye’de ve Çin’de Çince seviyesi üst düzey olan oldukça kalabalık bir ekibe sahip durumdayız. Çin Turizmi ve Çince eğitimleri konusunda da ülkemizin önder kurumları ile işbirlikteliği içinde bulunan www.cindennegelsin.com her biri kendi sektörünün bir numarası olan bir çok kuruma da hizmet vermektedir. İstanbul Merkez ofislerinin yanı sıra Pekin, Shanghai, Guangzhou ofisleri, Yiwu , Xiamen, Hangzhou irtibat bürolarımız da bulunmaktadır. Bunun dışında Çin’in Shenzhen, Whenzhou, Xi’an, Nanjing, Tianjin, Zhe jiang, Fujian, Jiangsu, Shandong gibi bir çok bölgesinde temsilcilerimiz bulunmaktadır.

Bu sayededir ki Çin ile ticaret yapan veya yapmak isteyen işadamlarımıza Çin’in neredeyse tamamında doğrudan temsilcilerimizle hizmet verebilmekteyiz.

Kurumumuzda 40’ın üzerinde tedarik ve ürün incelemesi yapan mükemmel derecede Çince konuşan, iş disiplinleri çok yüksek ürün incelemesi, numune, üretim kontrolü, yükleme kontrolü, resmi izin takibi, yeni ürün teklifi, gibi birçok hizmeti veren personel çalışmaktadır.

Manufacturers